Pohádkový les Počet produktů: 36

Pohádkový les představuje přehlídku známých pohádkových bytostí, které jednou ročně utíkají z pohádek a vylézají ze svých úkrytů, aby dětem udělali radost. Ti na různých stanovištích plní jejich zadané úkoly a na konci etapy jsou odměňovány. Jenže i letos je třeba těmto bytostem vypomoci, a proto jsou zde pro Vás naše karnevalové kostýmy pro dos...

Pohádkový les představuje přehlídku známých pohádkových bytostí, které jednou ročně utíkají z pohádek a vylézají ze svých úkrytů, aby dětem udělali radost. Ti na různých stanovištích plní jejich zadané úkoly a na konci etapy jsou odměňovány. Jenže i letos je třeba těmto bytostem vypomoci, a proto jsou zde pro Vás naše karnevalové kostýmy pro dospělé.

Pohádkový les – karnevalové kostýmy pro dospělé

Zapojte při výběru karnevalových kostýmů fantazii! Díky tomu je možné při procházce lesem potkat za jedním stromem např. krále s princeznou, za druhým čarodějnici s černokněžníkem či za pár kroků všech sedm trpaslíků. To vše, a i mnohem odvážnější a modernější kostýmy pohádkových, filmových i dokonce seriálových bytostí a hrdinů naleznete v naší nabídce dospělých karnevalových kostýmů.

Všechny zvolené postavy musí být dokonalé do posledního detailu. To samozřejmě splní naše maškarní kostýmy, ve kterých Vás nepoznají Vaše děti a ani ti nejbližší. 

Nezapomeňte ani na své nejmenší, toto pohádkové odpoledne si mohou i oni užít v parádním dětském karnevalovém kostýmu.

Zobrazit
Zobrazují se 1 – 36 z 36 položek
Zobrazují se 1 – 36 z 36 položek